Program lojalnościowy 

Program lojalnościowy

 

Składaj zamówienia – zbieraj punkty – odbieraj nagrody

 

Weź udział w programie lojalnościowym i otrzymuj atrakcyjne nagrody rzeczowe! Wystarczy, że zamówisz w naszym sklepie dowolne produkty nieobjęte promocją cenową.
 

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w programie lojalnościowym? Wystarczy, że uzupełnisz formularz zgłoszeniowy i prześlesz go na nasz adres e-mail: maciek@biurowe-zakupy.pl

Jako uczestnik programu lojalnościowego otrzymasz 2 pkt. Za każdą wydaną złotówkę w naszym sklepie.
 

Po przesłaniu nam formularza możesz cieszyć się gromadzonymi punktami na swoim koncie. Prześlij nam swoje zgłoszenie, a skontaktujemy się z Tobą, aby wyjaśnić Ci zasady działania programu oraz omówić jego szczegóły.
 

Liczymy na Ciebie!
 


 
 


 

Program partnerski

 

Zostań naszym partnerem – polecaj nas swoim znajomym – odbieraj nagrody

 

Lubisz nasz sklep? Zawiążmy jeszcze mocniejszą współpracę. Stań się naszym partnerem biznesowym, polecaj nasz sklep internetowy i zbieraj punkty, które wymienisz na atrakcyjne nagrody rzeczowe!
 

Wystarczy, że uzupełnisz formularz zgłoszeniowy do programu partnerskiego i prześlesz go nam na adres: maciek@biurowe-zakupy.pl Po akceptacji Twojego zgłoszenia nadamy Ci unikatowy kod polecający, który możesz przesyłać swoim znajomym przedsiębiorcom.
 

Nasz program partnerski premiuje zarówno Ciebie, jak i firmę, której poleciłeś naszą ofertę. Ty otrzymasz 1 pkt. Za każde wydane 2 zł przez znajomą firmę. Ona z kolei uzyska od nas 5% rabat na pierwsze zamówienie.

Pamiętaj: im więcej firm otrzyma Twój kod, tym więcej punktów trafi na Twoje konto. Gotów, by rozpocząć współpracę z firmą Supply Service? Nie zwlekaj, nagrody czekają!

 

 

 

Przejdź do strony głównej
Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu